Ponuka

Venujem sa filmovaniu a spracovaniu videa, stužkových, osláv, reklamných videí, klipov, špecializujem sa však najmä na svadobné video. Voľba pre všetkých v perfektnom prevedení so zachytením všetkých jedinečných momentov. Hlavnou náplňou je zaznamenať neopakovateľnú atmosféru svadobného dňa na video, ktoré si budete moci se zaľúbením púšťať po celý život. Okrem videa podkresleného hudbou, sú tu  použité i zábery so živým zvukom, reč kňaza, „áno“, či prvý tanec.


Máme skúsenosti, poznáme priebeh celého svadobného dňa, pohotovo zachytíme všetky dôležité momenty, pracujeme s profesionálnou technikou, ktorá je zárukou kvality. Profesionálny záznam 2 až 4 kamerový, vkusne zostrihané klipy v svadobnom videu. Máme kopu spokojných zákazníkov, čo je záruka kvality.

Celý priebeh svadobného dňa vždy spoločne podrobne preberieme, poradíme, usmerníme.Výsledné video vám spracujeme na DVD, alebo na USB.


Pozrite sa na ukážky obalov. Samozrejmosťou je aj krátky svadobný videoklip (facebook, youtube…), s ktorým sa môžete pochváliť, priateľom, rodine. Rýchly dejový sled s emotívnym nábojom, podfarbený vkusnou hudbou.

Je to presne čo hľadáte?
Napíšte nám!

© 2018 CvengoHomeVideo | Naše svadby vždy s nápadom!